Güncel

Yazar Kasa POS Sektörünün Yeni Üyesi Profilo S900 ECR

Profilo Ödeme Sistemleri, yeni Profilo S900 ECR ile dokuzuncu onayını aldı. Maksimum düzeyde kolaylık ve kesintisiz hizmet sağlamayı hedefleyen Profilo S900 ECR, yüksek batarya ömrü ve uzun rulo kapasitesiyle kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

Haberin Devamı için tıklayınız


R2 Servis ve Profilo Ödeme Sistemleri Olarak Halep’e Yardım Kampanyası Düzenledik

R2 Servis ve Profilo Ödeme Sistemleri, Halep’teki açlık ve soğuk hava koşullarıyla mücadele eden savaş madurları için Kızılay İstiklal Şubesi aracılığıyla “Halep’e Yardım Eli” kampanyası düzenledi. R2 Servis ve Profilo Ödeme Sistemleri yönetimi, çalışanları ve servislerinin katkılarıyla düzenlenen 17 Mart 2017 tarihine kadar uzatılan kampanya dahilinde maddi yardımın yanı sıra, gıda ve giyim yardımı da toplandı.

Haberin Devamı için tıklayınız


R2 Servis ve Profilo Ödeme Sistemleri Kızılay Kan Bağışı Kampanyası

R2 Servis ve Profilo Ödeme Sistemleri, 17 Mayıs Çarşamba günü Kızılay İstiklal şubesi tarafından genel merkez binasının ön bahçesine kurulan Kızılay çadırında kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi.

Haberin Devamı için tıklayınız


Türkiye’nin 7 Bölgesindeki R2 Servislerini Antalya’da Buluşturduk!

Profilo Ödeme Sistemleri ve R2 Servis, ailesi bünyesindeki Türkiye’nin yedi bölgesinde yer alan servislerini bir araya getirerek önemli gelişmelerin ve başlangıçların yaşandığı “R2 Servis Toplantısı” nı Antalya’da düzenledi.

Haberin Devamı için tıklayınız


R2 Servis olarak Yedincisi Düzenlenen Uluslararası Boğaziçi Zirvesi’ne Sponsor Olduk!

UİP tarafından FourSeasons Hotel theBosphorus’ta düzenlenen, dünyanın dört bir yanından 150 konuşmacının katıldığı ve küresel ekonomiye, bölgeye dair birbirinden önemli konuların konuşulduğu 7. Boğaziçi Zirvesi 28 Kasım akşamı düzenlenen akşam yemeği ile başladı. Bronz Sponsor olarak yer aldığımız Zirve’nin açılış yemeğinde Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Yıldırım Coşkun’a ve Genel Müdürümüz Fulya Etkin’e sponsorluk plaketleri takdim edildi.

Haberin Devamı için tıklayınız


Türkiye genelinde iş ortaklarımıza ulaşma heyecanı ile motivasyon toplantılarımızı 10 bölgede gerçekleştirdik!

R2 Servis’in ve Profilo Ödeme Sistemleri’nin, genel müdüründen, servis müdürüne, satıştan pazarlamaya tüm ekibiyle katılım gösterdiği, Türkiye’de ulaşmadığı tek bir bölge kalmadan düzenlediği bu motivasyon toplantılarında servislerimizin hem bilgileri tazelendi hem de satış odaklı olarak gelecek hedefleri konuşuldu.

Toplantılarda yapılan paylaşımlar R2 Servis ve Profilo Ödeme Sistemleri’nin vizyonu, çalışan kalitesi ve işine yaptığı yatırımlar açısından rakiplerinden nasıl keskin bir çizgi ile ayrıldığının da göstergesi niteliğindeydi. Ayrıca markalaşmanın gelecek planları nasıl destekleyeceği gibi konular özel konuşmacı eşliğinde ele alındı, her bir birimin kendi konusunda hazırladığı sunumlar paylaşıldı.

Tüm ekip, 360 servisin, tek bir amaç ve ortak başarı odağı ile bir araya gelerek birbirine inanç aşılamalarına bir defa daha tanık oldu.

10 bölgede Bursa, Samsun, Trabzon, İstanbul, Antalya, Ankara, Adana, Gazi Antep, Erzurum ve İzmir’de yaptığımız toplantılarımıza yoğun ilgilerinden ve tam katılımlarından dolayı değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.”


TJK Destek Hizmetleri

Faaliyetlerine 2009 yılında Türkiye çapında başlayan R2 Servis Elektrik Elektronik ve Bilgisayar Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurumsal müşterilerine; bilgi teknolojileri, iklimlendirme cihazları, ödeme kaydedici cihazlar, güç elektroniği ve elektronik güvenlik sistemleri gibi farklı alanlarda, entegre hizmetler, proje tasarımı ve uygulama, sahada kurulum, bakım, onarım, garanti ve 7/24 satış sonrası destek hizmetleri vermektedir.

360 derece hizmet verme anlayışı ve 2.300 kişilik uzman kadrosu ile 2009 yılında başlamış olduğu hızlı yolculuğa devam eden R2 Servis yeni bir başarı hikâyesi için çok önemli bir projeye daha imza atmıştır.

Türkiye genelinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyet gösterecek olan “Türkiye Jokey Kulübü Ganyan Bayileri Yerinde Destek” ihalesinin sözleşmesi Aralık 2012 tarihinde imzalanmıştır.

Sözleşme Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genelindeki TJK ganyan bayilerinde bulunan cihazların kurulumunu, yıllık periyodik önleyici bakımlarının yapılmasını ve arıza durumlarında yerinde verilecek teknik servis hizmetlerini kapsamaktadır. Operasyon 01.01.2013 tarihinde start almıştır. Türkiye Jokey Kulübü Ganyan bayilerinin sayısı 2.701 olup, bayilerdeki toplam cihaz sayısı 2.838 adettir.


R2 PROServis Uygulaması

R2 PROServis Android Uygulaması kurumsal ve bireysel hizmetlerinizin takibini yöneten bir uygulamadır. Bu uygulama ile iş emirlerinizi sahada takip ederek, çözüm bilgisini anlık olarak merkeze gönderebilirsiniz. Yoğun çalışmalar sonucunda oluşturulan R2 Proservis ile envanter takibi yapabilir, barkod okutabilir, sesli notlar bırakabilir ve sahadaki çalışanlarınızın anlık takibini gerçekleştirebilirsiniz. İş akış süreçleriniz mobil olarak kontrolünüz altında! Gelebilecek her türlü iş emri anında size ulaştığı için sürecin yönetilmesi çok rahat üstelik en önemli hedeflerimizden biri olan mutlak müşteri memnuniyeti bu uygulama ile çok daha mümkün.

R2 PROServis Android Uygulaması ile gerçekleştirebileceğiniz işlemler:

  • İş emirlerine anlık ulaşım,
  • İş emri açan müşteriyi tek tuş kullanarak arama,
  • İş emirlerini önem sırasına göre filtreleyebilme,
  • Randevu tarihini ve saatini ayarlayabilme,
  • Çözüm tarih, saat ve detaylarını ekleyebilme,
  • Ürün barkotları ve ürünler telefonunuza tanıtılabilir,
  • İlgili işin fotoğraflarını ekleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Başlıyor!

Türkiye’nin 1 numarası Profilo ve Dünyanın 1 numarası VeriFone tarafından ortak geliştirilen EFT POS Özellikli Yazar Kasa Profilo VX 680-E1; 3,5” dokunmatik renkli ekranı, mobil ve rahat kullanıma uygun şık tasarımı ve yüksek güvenlikli üstün teknolojik özellikleriyle yeni nesil çözümlerde işletmenizin yeni yıldızı olacak.

Türkiye’deki bütün kredi kartı bankacılık uygulamalarını destekleyen Profilo VX 680-E1 ayrıca kontor yükleme, fatura ödeme, yemek kartı kullanımı gibi yüzlerce kurumsal uygulama imkanı sunuyor.


 

© Copyright 2013. Her hakkı R2 Servis'e aittir.